Kas ir diegu glezna? RingString ir pasaulē pirmā diegu māksla, ko jūs pats savām rokām izveidojat pēc jebkuras savas fotogrāfijas.

RingString

Pārveidojiet jebkuru no savām iecienītākajām fotogrāfijām par satriecošu mākslas darbu ar QBRIX DIY dimantu gleznu komplektu!

QBRIX Dimantu gleznošana

Foto konstruktoru komplekts. Montāžas process ir saistošs un palīdz attīstīt smalkās motorikas. Fotoattēlu var samontēt gan pats, gan kopā ar draugiem.

MozaBrick

QBRIX ir unikāls foto konstruktors, kas ļauj bezgalīgi daudz reižu izveidot attēlu pikseļu mākslas formātā no jebkuras fotogrāfijas.

Qbrix Foto konstruktors

RingString

Mājīgumu vienmēr rada detaļas: patīkams apgaismojums, mīļi svečturi, neparastas gleznas.

Salieciet jebkuru savu fotoattēlu

RingString gleznas lieliski iederas jebkurā interjerā, pateicoties klasiskajai melnbaltā kombinācijai, gleznas optimālajam izmēram 50x50 cm un 35x35 cm, oriģinālajai izpildījuma tehnikai.

Skatīt vairāk
MozaBrick

PIEZĪME

Bērniem MOZABRICK fotokonstruktora salikšana ne tikai palīdzēs attīstīt smalkās motorikas, bet arī būs neaizmirstams ģimenes saiknes piedzīvojums. Un jūs varat paturēt gatavo attēlu kā suvenīru!

1 KOMPLEKTS - ∞ FOTOATTĒLI

Katru attēlu var mainīt un salikt no jauna, izmantojot mūsu tīmekļa vietnes ģeneratoru.

Skatīt vairāk
QBRIX Dimantu mozaika

Dimantu mozaika

Salieciet jebkuru fotoattēlu! Dimanta mozaīka ir īpaša dāvana gan kā komplekts, gan kā iepriekš samontēta. Montāžas process sagādās daudz prieka, un gatavais rezultāts jūs priecēs ilgu laiku.

16000 gab.

Kristālu daudzums

Dimanta gleznošanas mozaīka pēc jūsu fotoattēla, uz rāmja QBRIX А4

Šis ir unikāla glezna, ko rada daudzkrāsaini matēti kristāli, kas mirdz gaismā, pateicoties pulētajām malām. A4 kadra formāts ļauj pārsūtīt augstas izšķirtspējas attēlu uz pietiekami niecīga pamata. Iekļauts viss nepieciešamais: audekls ar lipīgu slāni un aizsargplēvi, plastmasas paplātes, irbulis ar pretslīdes galu, knaibles, vaska spilventiņš un kristāli!

Skatīt preces
QBRIX fotokonstruktors

QBRIX fotokonstruktors

Konstruktora komplekts Qbrix būs oriģināla un neaizmirstama dāvana cītīgu, ar rokdarbiem un radošumu saistītu vaļasprieku cienītājam. Komplekts ir neparasta puzle, ar kuru jebkuru fotogrāfiju var pārvērst pikseļu mākslas stilā veidotā gleznā.

3500

Ķieģeļu daudzums

40x40 cm

Gatavs izmērs

6-7 stundas

Montāžas laiks

QBRIX

Fotokonstruktors

QBRIX ir unikāls fotoattēlu konstruktors, kas ļauj bezgalīgi daudz reižu izveidot attēlu pikseļu mākslas formātā no jebkura fotoattēla, kuru vēlaties. Labākā dāvana visai ģimenei un skaista interjera dekorācija!

Skatīt konstruktorus

GLEZNAS PĒC CIPARIEM

The result is a real art object. A very original gift for anyone. You can upload your own photo and then adjust the speed at which a pleasant voice will dictate the creation process.

Michael

Patiesībā tā ir lieliska dāvana, jums nav jāpērk nekas papildus. jums pat ir gatavs stiprinājums.

Kaspars

Подарок отличный! Всё пришло аккуратно упаковано, внутри подробная инструкция и всё необходимое для создания картины. Собирать ещё не пробовали, надеюсь процесс не разочарует.

Илона

Отлично провела время за плетением картины! Большое спасибо команде Ringstring за интересный и качественный продукт, все отлично сделано и продуманно. Теперь хочется подарить такую картину всем родным и близким, обязательно буду покупать на подарки )

Виктория К.

Как только увидела этот набор, поняла, надо брать! Очень медитативный, увлекательный процесс создания картины. Подбор фотографии занимает много времени для получения отменного результата, одно фото пришлось прогонять несколько раз, ибо итоговая картинка меняется. Онлайн помощник выше всяких похвал, качественный и продуманный сервис, да и материалы все на высоте. Спасибо RingString за часы отдыха в удовольствие.

Эльвира К.

Labdien, Instagramā parādījās sludinājums par komplektu. Man ļoti patīk rokdarbi, taču neko tādu nebiju redzējusi un nolēmu pamēģināt! Izvēlējos fotogrāfiju un apsēdos to taisīt, protams bija bail, ka nekas neizdosies, bet viegli tiku galā pat ar ļoti gariem nagiem. Rezultāts ir vienkārši šedevrs, noteikti pasūtīšu vēl, jo process tiešām ir ļoti meditatīvs

Kristīne