Par RingString


Sveiki! Mēs esam RingString komanda, kas iepazīstina ar mūsu radīto - pasaulē pirmo gleznu ar diegiem, kuru jūs pati veidojat no jebkura fotoattēla. Mēs izveidojām RingString, jo vēlamies visam, kam pieskaras jūsu rokas, piešķirt unikalitātes un īpašo sajūtu. Izbaudiet procesu, kas ir pārdomāts ar mīlestību un uzmanību katrai detaļai. Jūtieties kā šedevra raditājs un mākslinieks, paužot savu individualitāti un redzējumu.Mēs izmantojām augstākās kvalitātes materiālus un apvienojām to ar unikālu programmatūru , taču tikai jūs varat piešķirt attēlam individualitāti, tikai jūs izveidojat savu RingString attēlu. Attēls tiek veidots kā viens nepārtraukts pavediens, soli pa solim zīmējot jūsu fotoattēla kontūras, izceļot detaļas pēc detaļām.

Šajā produktā mēs esam parūpējušies par visām svarīgajām sastāvdaļām, tostarp attēla izveides procesu. Interaktīvās instrukcijās jūs pavadīs balss asistents, ko ierakstīja profesionāli diktori (Angļu,Vācu,Krievu un Spaņu). Un, lai process būtu meditatīvs, fonā skanēs relaksējoša mūzika vai dabas skaņas, pēc Jūsu izvēles, ģenerators ir pilnībā pielāgots Jums!RingString ir ne tikai aizraujošs hobijs, bet arī brīnišķīga dāvana, kas spēj pārsteigt ikvienu, un galvenais tavā nākotnes bildē ir tās daudzpusība! Var uzdāvināt gan iesaiņotu, gan saliktu ar visu mīlestības portretu. Ja nezināt, ko izvēlēties, mēs esam sagatavojuši galeriju ar fotogrāfijām, lai jūs varētu to apskatīt - spied šeit .

Jūsu izveidota bilde harmoniski iederēsies jebkurā interjerā un izskatīsies stilīgi, pateicoties melnbalto krāsu līdzsvaram, savukārt Jūsu izveidota māksla pārsteigs un iepriecinās viesus.

Jūs varat ienirt attēla veidošanas procesā radu un draugu kompānijā. Un bērniem tā ir ne tikai neaizmirstama atpūta, bet arī roku smalko motoriku un neatlaidības attīstīšana.

Ar mīlestību RingString komanda.